Aktualności
Pary Młode o Animatorach
„Wszystkie dzieci były zachwycone zabawami, nie odstępowały animatorek nawet na krok, przez całe wesele.”

Kasia i Adam

„Pomysł na wesele z animatorem trafiony w dziesiątkę, Panie mają o wiele więcej niż sto pomysłów na minutę i genialne podejście do dzieci.”

Ewelina i Maciej

więcej

Dzieci o ślubie

Posłuchaj: co to jest ślub? - według dzieci

Partnerzy

BLOK ZABAW INTEGRACYJNYCH

ZAPRASZAM CIĘ NA WESELE
Dzieci stoją w gromadce, jedno jest przed nimi, po drugiej strony sali i woła po jednym dziecku do siebie, np. Przyjdź do mnie Kasiu jak chmurka! Przyjdź do mnie Tomku jak kisiel! Przyjdź do mnie Aniu jak bocian! itd. Wskazane dzieci idą do wołającego, naśladując ruchem, sposobem poruszania się wskazaną rzecz.

KTO PRZYSZEDŁ NA WESELE?
2 osoby trzymają rozciągnięty parawan za którym stoi 5 dzieci. Każde z nich trzyma wyciągniętą do góry dłoń, która jest widoczna nad linia materiału. Zadaniem pozostałej części grupy jest zgadnąć czyja to ręka.

KTO SIĘ ZMIEŚCI NA WESELU REKINA?
Na sygnał wszystkie dzieci uciekają na tratwę i muszą się zmieścić na dużym arkuszu szarego papieru, który objada wybrane wcześniej dziecko- rekin. Tej osobie które uda się najdłużej wytrwać zostaje w następnej rozgrywce rekinem.

IMIĘ DO IMIENIA
Wszyscy uczestnicy witają się, każde dziecko wypowiada swoje imię i imię kolegi, do którego rzuca miękką piłeczkę np. Asia do Wojtka

RÓŻNE POWITANIA
Wszystkie dzieci stają w kręgu. Animator wypowiada różne powitania. Dzieci, które uważają, że zostały powitane, podnoszą ręce i machają do pozostałych( np.: Witamy tych, którzy mają na sobie sukienkę /Witamy tych, którzy lubią niespodzianki/ Witamy tych, którzy mają spinki we włosach/Witamy tych, którzy lubią dobrą zabawę/ Witamy tych, którzy przybyli na nasze dzisiejsze wesele)

PRZYWITAJ SIĘ
Wszystkie dzieci stają w kręgu i prowadzący wymienia poszczególne elementy ciała a dzieci dotykają się nimi z osobą, która stoi po prawej i lewej stronie: Witają się nasze stopy Witają się nasze dłonie Witają się nasze czoła Witają się nasze brzuchy itd.

wróć